K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Zobrazit podrobnosti PS: Tyto cookies nelze jíst.

Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Připojit se

Postavy

Toto není kompletní výčet postav, které se objevují v komiksech Red Meat. Jde spíše o výtah nejběžnějších - tu více, tu méně - zvrácených charakterů.

 

Ted Johnson – Na první pohled typický vzorný americký občan se skvělou manželkou a hodnými dětmi. Pod povrchem se ale skrývá poněkud komplikovanější osobnost s prapodivným smyslem pro humor, s duší dítěte, libující si ve vraždění různých zvířat (s obzvláště velkou záští k pudlům) a s neuvěřitelně velkou škálou úchylek. Tato postava je údajně stvořena podle skutečného otce Maxe Cannona.


Earl muší oko – Věčný pesimista, schizofrenik. Ale taky rád experimentuje a objevuje nové věci. Nemá absolutně žádné morální zásady, je mu jedno, jak moc bude šokovat okolí svým chováním. Několikrát se v různých kontextech zmiňuje o „svojí holce“, těžko říct, jestli je to jen výplod jeho fantazie. V každém případě by musela mít vážně silný žaludek, pokud je schopna vydržet s někým, jako je Earl.


Mlékař Dan – Zaměstnanec městské mlékárny, vyžívá se v ubližování zvířatům a ostatním lidem, obzvláště Karen. Kamarádí pouze s alkoholem.


Karen – Malá holčička, která se baví s mlékařem Danem, přestože jí zabíjí domácí zvířátka, ničí hračky, psychicky ji deptá a celkově šikanuje kde může.


Don – Tedův afroamerický soused. Když vystupuje s Tedem, působí jako jediná “normální” osoba v celém stripu, avšak doma se svou ženou a dětmi se chová neočekávatelně podivně.


Pan Wally
 –  Než odešel do důchodu, prodával v trafice, teď díky svojí stařecké demenci a celkově zmatenosti a zapomětlivost se dostává do podivuhodných a komických situací.


Ken –  Nezajímavý a poněkud jednodušší Tedův známý. Zřejmě se v něm ale taky skrývá něco temného.


Tedův syn – Jediný z Tedových potomků, který byl v komiksu vyobrazen. Ted ho jako vzorný otec bere do kina,ale i na různá podivná místa, víc se alew těmito výlety baví Ted, než syn.


Kněz – Snaží se být příkladným božím služebníkem. Často hledá u Boha odpovědi na složité životní otázky, ale rozumné uspokojující odpovědi se mu nikdy nedostane.


Stubbo – Dítě, které se nejčastěji se baví hrou se zvířátky, ať živými, či mrtvými. Má sklony k sadismu a přes jeho nízký věk, má už vousy a chlupy na nohách. Jeho matka už snad ani nemůže být k jeho hrám benevolentnější.


Jenda Citrón – Jenda Citrón, chudák, má hlavu ve tvaru citronu. To je mu bohužel osudné vždy v momentě, kdy navštíví svého lékaře, jenž se nemůže nabažit jeho vzorků tkáně. Vlastně, celá doktorova rodina miluje tu jeho skvělou chuť.


Stacy –  parodie na Dicka Tracyho, postavu z amerických komiksů. Nevrlý a životem zdecimovaný alkoholik.


Lebka – Metaforické zobrazení Earlova špatného svědomí, poletuje kolem něj, otravuje a stále usiluje o jeho pozornost.


Clyde  – Tedův zahradník a údržbář. Poněkud jednodušší a pomalý.
 

Mrtvý klaun – Nalezený dvěma bratry a následně sloužící pro jejich morbidní zábavu.


Námořník Josef – Býval populární hvězda, teď je z něj zapšklý mrzout .


Pan Bix – Sadistický robot sestrojený Tedem Johnsonem. Vyžívá se v bolestných a nechutných experimentech na organických bytostech, většinou na synovi Teda Johnsona a jeho kamarádech.


Reuben – Usilovně se pokouší o vyrovnání se se smrtí jeho manželky. Je až přehnaně milý, ale občas má problémy s respektováním autorit.


Svatý otec – Snaží se pomáhat lidem s jejich depresemi, většinou to ale ještě spíš zhorší.


Trenér Nick – Rád se účastní rvaček a celkově se nijak nebrání násilí. Neuvidíte ho bez cigarety v puse.


Vern – Zavalitý nepřátelský chlápek s motýlkem.


Znetvořený Steve – Tedův přítel, který si nedávno spálil obličej.


Bůh – Je zde vyobrazen jako vtipálek, který nic neřeší a ze všeho si dělá legraci. Jeho terčem se nejčastěji stává kněz. V komiksu může vidět pouze Boží prst.


Papa Moai – Mimozemská bytost podobající se soše na Velikonočním ostrově. Ráda vypráví o jiných dimenzích a nepředstavitelné rozmanitě a nekonečnosti vesmíru.


Pošťák – Stále nosí černé brýle a vyznačuje se asbolutní absencí přátel a paranoidními představami.


Loutka – Oživlý maňásek, „hrající si“ s Tedovým synem.


Bramborman – parodie na Supermana. Jeho vlastní důležitost ho udržuje před skutečností, že vlastně nikomu nepomáhá.


Ponzo – klaun - umělec, který mívá zbožňuje svá představení a aplaus publika je jeho rajskou hudbou.